Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Książki
Podręczniki szkolne
Gry
Puzzle
Kalendarze
Zabawki
Szukaj
Tytuł:
Autor:
ISBN/EAN:
Wydawca:
Szukaj
Kategorie
› Książki
› Kalendarze
› Zabawki
› Gry
› Puzzle
siostrzane-dusze-tom-1-niewierna.jpg
Siostrzane dusze. Tom 1. Niewierna
Nowość
Oprawa: broszura
Wydawca: Replika
EAN: 9788366217508
ISBN: 978-83-6621-750-8
Liczba stron: 336
Format: 13,0x20,0cm
Rok wydania: 2019
Nasza cena: 23,70 zł
Cena okładkowa: 34,90 zł
Oszczędzasz 32%
Wysyłamy w: 1-2 dni
Opis:

To, co czujemy, nie zawsze jest tym samym, co – jak sądzimy – powinniśmy czuć.

Amelia Widomska jest początkującą pisarką, która właśnie zadebiutowała na rynku wydawniczym. Mieszka pod Olsztynem i wiedzie – zdawałoby się – szczęśliwe życie. Przynajmniej dopóki na jej drodze nie pojawia się Piotr Kownacki – wzięty aktor, który przyjechał do Olsztyna wystawiać sztukę teatralną. Przypadkowe spotkanie prowadzi do narodzin wzajemnej fascynacji Amelii i Piotra, jednak na drodze do ich szczęścia stają wyrzuty sumienia. Mąż Amelii nie jest zachwycony, kiedy w plotkarskim magazynie pojawia się zdjęcie jego żony w towarzystwie celebryty, tymczasem na powrót Piotra do Krakowa czeka jego żona, Renata.

Niewierna to pierwsza część cyklu „Siostrzane dusze”, opisującego losy sióstr pochodzących z dysfunkcyjnej rodziny, rozdzielonych przez wydarzenia z przeszłości. Każda z nich boryka się z własnymi życiowymi problemami, ale wszystkie je łączy jedno – pragną miłości, niekiedy za wszelką cenę.

Niewierna to pierwszy tom cyklu „Siostrzane dusze”, a ja już mam ochotę na więcej! Wciągająca, poruszająca, pozostawiająca w sercu ślad. Serdecznie polecam!” – K.N. Haner, autorka m.in. cykli „Mafijna miłość” i „Miłość w rytmie rocka”.

Dane kontaktowe
tel/fax: 42 292 01 00
e-mail: sklep@booksfera.pl
Newsletter