Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Książki
Podręczniki szkolne
Gry
Puzzle
Kalendarze
Zabawki
Szukaj
Tytuł:
Autor:
ISBN/EAN:
Wydawca:
Szukaj
madrosc-ciala.jpg
Mądrość ciała
Wydawca: Czarna Owca
EAN: 9788380158306
Oprawa: zintegrowana
ISBN: 978-83-8015-830-6
Liczba stron: 280
Format: 17,0x22,5cm
Rok wydania: 2018
Nasza cena: 40,00 zł
Cena okładkowa: 50,00 zł
Oszczędzasz 20%
Produkt chwilowo niedostępny
Opis:

Czy jesteś wiecznie zmęczona?

Cierpisz na przewlekły ból głowy, pleców albo innych części ciała?

Jesteś przygnębiona albo doświadczasz stanów lękowych?

Masz alergie albo doskwierają ci choroby autoimmunologiczne?

Straciłaś popęd seksualny?

Jeśli masz jeden lub kilka z powyższych objawów, możliwe, że cierpisz na coś, co dr Rachel Carlton Abrams określa mianem chronicznego wyczerpania organizmu, a więc schorzenie, które objawia się tyciem, wysokim ciśnieniem krwi, wyczerpaniem i wieloma innymi symptomami drenującymi twoje ciało z energii.

W Mądrości ciała dr Abrams pomaga zrozumieć, że wszystkie te objawy, choć są uciążliwe, to stanowią dowód na inteligencję naszego ciała. Z ich pomocą twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć, a czasem wręcz wykrzyczeć. I dopiero kiedy nauczysz się go słuchać, będziesz mogła cieszyć się długotrwałym zdrowiem. W swojej książce dr Abrams prezentuje 28-dniowy plan, stosowany przez tysiące osób, jakie przewinęły się przez jej klinikę, a zaprojektowany z myślą o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Za pomocą testów i narzędzi diagnostycznych wyjaśnia ona, jak każda z nas może użyć własnej mądrości ciała w ocenie takich zjawisk jak stres, sen, popęd seksualny, ból, lęk, depresja, alergie czy choroby autoimmunologiczne.

Książka Mądrość ciała pomoże ci wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania, codziennych nawykach i stylu życia, dzięki którym odkryjesz swoje własne potrzeby i stworzysz dla siebie warunki do życia w pełnym zdrowiu i równowadze.

Dane kontaktowe
tel/fax: 42 292 01 00
e-mail: sklep@booksfera.pl
Newsletter