Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Książki
Podręczniki szkolne
Gry
Puzzle
Kalendarze
Zabawki
Szukaj
Tytuł:
Autor:
ISBN/EAN:
Wydawca:
Szukaj
krwawy-las.jpg
Krwawy las
Wydawca: Rebis Dom Wydawniczy
EAN: 9788380623279
Oprawa: broszura
ISBN: 978-83-8062-327-9
Liczba stron: 408
Format: 13,0x20,5cm
Rok wydania: 2019
Nasza cena: 27,90 zł
Cena okładkowa: 34,90 zł
Oszczędzasz 20%
Produkt chwilowo niedostępny
Opis:

Za Rzym, za towarzyszy broni!
Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a
Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna Igguldena, realistyczną historią o filmowym tempie akcji. W 9 r. n.e. w Lesie Teutoburskim rzymskie orły zostały rozniesione na germańskich włóczniach. To była jedna z największych militarnych klęsk w dziejach.
Nazywają go Feliksem, „szczęśliwym”, bo jako jedyny ocalał z krwawej jatki w lasach Germanii. Stracił pamięć, nie wie, kim jest, ale na pewno jest żołnierzem. Wcielony do legionu wraz z towarzyszami z drużyny stawia czoło brutalnym germańskim wojownikom. W leśnej gęstwinie zwycięski marsz dumnych legionistów Warusa przeradza się w desperacki odwrót zdziesiątkowanych żołnierzy. Czy Feliks przypomni sobie, skąd się wziął w tamtym krwawym lesie?
Realistyczne opisy brutalnych walk, rozpacz i determinacja, krew i pot, wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni – ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje, że prawa wojny i los szeregowego żołnierza – bez względu na epokę – są uniwersalne. Dla czytelników o mocnych nerwach.
Brutalna, zuchwała opowieść, której akcja toczy się w zawrotnym tempie. - Anthony Riches, autor cyklu „Cesarstwo”
Krew i bebechy, ale także wnikliwe spojrzenie na wieloznaczność wojny i wierność sztandarowi. - „Mail on Sunday”
Powieść napisana przez prawdziwego weterana wojennego, który poznał smak krwi w bitwie i wartość żołnierskich więzi. Soczysta i mocna.- „Sport”

Dane kontaktowe
tel/fax: 42 292 01 00
e-mail: sklep@booksfera.pl
Newsletter