Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Książki
Podręczniki szkolne
Gry
Puzzle
Kalendarze
Zabawki
Szukaj
Tytuł:
Autor:
ISBN/EAN:
Wydawca:
Szukaj
kieszonkowiec-logiczny-na-logike-12.jpg
Kieszonkowiec logiczny. Na logikę! 12+
Wydawca: Edgard
EAN: 9788377888964
Format: 7,6x12,5 cm
Rok wydania: 2017
Nasza cena: 14,40 zł
Cena okładkowa: 18,00 zł
Oszczędzasz 20%
Produkt chwilowo niedostępny
Opis:

Kieszonkowiec logiczny Na logikę! to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i miłośników główkowania.

69 podchwytliwych i wciągających zagadek logicznych o różnym stopniu trudności uczy myślenia logicznego i wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę!

Magdzie tak spodobał się nowy model rękawiczek, że kupiła sobie od razu trzy pary w kolorze pomarańczowym i dwie pary w zielonym. Wrzuciła wszystkie rękawiczki do torby. Ile musi wyciągnąć pojedynczych rękawiczek, aby wśród nich na pewno znalazła się jednokolorowa para? Rękawiczek nie wolno wywracać na lewą stronę, tzn. prawa rękawiczka pasuje tylko na prawą dłoń.

Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek to wspaniała rozrywka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zadania można rozwiązywać samodzielnie lub ze znajomymi – wówczas wspólna zabawa będzie wymagać nie tylko żelaznej logiki, lecz także refleksu!

Do współpracy przy serii Kieszonkowce zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Na logikę! opracowała Danka Fukowska. Autorką i redaktorką zbioru zagadek jest Justyna Śnieżek. Wygodny format kart, sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole. 

Dzięki wygodnemu formatowi, karty sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

Dane kontaktowe
tel/fax: 42 292 01 00
e-mail: sklep@booksfera.pl
Newsletter